2017’nın En İyi Mobil Antivirüs Programları

antivirüs programları, antivirüs uygulaması, antivirüs

antivirüs programları, antivirüs uygulaması, antivirüsHemen hemen her birimizde bir akıllı telefon bulunuyor. Akıllı telefonların vazgeçilmez uygulamalarından birisi de antivirüs programlarıdır. Özellikle kişisel bilgilerin başkalarının eline geçmemesi ve daha güvenli bir kullanım için antivirüs programları büyük önem arz etmektedir. Herhangi bir program kullanmamanız özellikle Android işletim sistemine sahip telefonların risk altına girmesine sebep olmaktadır. Bu nedenle mutlaka kaliteli bir antivirüs uygulaması kullanmalısınız. 2017 yılında en fazla kullanılan ve en iyi antivirüs programlarını bu listede bulabilirsiniz:

1)Avira Antivirus Security

antivirüs programları, antivirüs uygulaması, antivirüsAnrdoid kullanıcılarının en fazla indirdiği ve en çok kullandığı antivirüs programlarından birisi de Avira Antivirüs Security’dir. Avira firmasının geliştirdiği uygulama telefonlar için oldukça kaliteli ve kapsamlı bir koruma sağlamaktadır. Telefonunuzu virüs ve diğer zararlı yazılımlara karşı korurken çalınmalara karşı da korumaktadır. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulamayı isterseniz Premium paketini satın alarak da kullanabilirsiniz.

2)CM Security

Bu uygulama zararlı Malware’lara karşı güvenli ve etkili bir koruma sağlamaktadır. Telefonunuza indirdiğiniz diğer uygulamaların içerisinde ve sistemde bulunan zararlı yazılımları hızlı bir şekilde analiz eden ve kaldıran CM Security uygulaması tamamen ücretsiz şekilde Google Play’den indirilebilmektedir.

3)Malwarebytes Anti-Malware

Windows’ta da en çok tercih edilen Anti-Malware yazılımları arasında yer alan uygulama artık Android platformunda da kullanıcılara sunulmuş durumdadır. Truva Atı ve casus yazılımları ortadan kaldıran uygulama yine ücretsiz bir şekilde indirilip kullanılabilmektedir.

4)Avast

Uygulama Windows’tan da bilinen kaliteli bir antivirüs programıdır. Android’de de kullanılabilen antivirüs uygulaması telefonunuzu sadece zararlı yazılımlara ve virüslere karşı da korumuyor. Avast aynı zamanda SMS filtreleme, ağ bağlantısı sayacı ve adres defterindeki kişilerin, SMS-Arama kayıtlarının ve telefondaki fotoğrafların yedeklenmesine de olanak tanıyor.

5)AVG

En kaliteli antivirüs uygulamalarından AVG Antivirüs tüm dünyada yaklaşık 100 milyon kişi tarafından kullanılmaktadır. Uygulama telefonunuzu virüslerden koruduğu gibi hırsızlık koruması, kamera kapanı ve uygulama yedekleme özellikleriyle de diğer uygulamalardan ön plana çıkmaktadır.

Telefonunuza indirerek daha güvenli bir kullanım sağlayabileceğiniz antivirüs programlarını inceledik. Eğer güven istiyorsanız mutlaka telefonunuzda bir antivirüs programı bulundurmalısınız. Hala telefonunuzda bir antivirüs uygulaması yoksa bu uygulamalardan birini seçerek telefonunuza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*