2019 İmplant Fiyatları

implant fiyatları ne kadar, implant fiyatları neye göre değişir, implant fiyatları neden farklıdır

Son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte kayıp dişlere en yakın protez çözümü olan ve her geçen gün daha da gelişen implant tekniği klasik protezlere göre çok daha estetik bir görünüme sahiptir. Bunun yanı sıra, konuşma ve çiğneme fonksiyonlarını da orijinal dişe en yakın şekilde sağlayan implant fiyatları hakkında bahsetmek gerekirse, bazı çevreler tarafından pahalı gibi görünse de sunduğu imkanlar implant için harcanan ücrete değecektir.implant fiyatları ne kadar, implant fiyatları neye göre değişir, implant fiyatları neden farklıdır

İmplant yapay diş köküdür ve titanyum maddesinden üretilir. Ayrıca, son gelişmelere bağlı olarak implantların oluşturulduğu titanyum maddesi etrafına başka maddeler eklenerek implantların çene kemiğine çok daha kısa sürede yerleşmesi sağlanmaktadır. Bu ise klasik titanyum implantların çene kemiğine uygulandıktan sonra kemiğe yerleşmesi için beklenilen 2-4 aylık bir sürenin çok daha kısa sürede geçirilmesini sağlar. Bunun yanı sıra, implant uygulaması ile ilgili bir diğer yenilik, implant uygulamalarının artık dikişsiz de yapılabilmesidir. Dikişsiz yapılan implant uygulamaları çok daha kısa sürmekte ve daha kolay geçmektedir.

Herhangi bir nedenle diş kaybı yaşamış kimselerin implant uygulamasının sunduğu bu imkanlara kavuşabilmesi için implant uygulamasını yaptırması gerekmektedir. Üstelik uygulama için yaş sınırı yoktur, gelişim dönemini tamamlamış her yaştaki birey için bu uygulama kolaylıkla yapılabilir. Bütün bunların yanı sıra, implant fiyatları hakkında endişe edilmemesi, isteğe göre uygulanabilecek taksit imkanlarıyla ödeme işleminde kolaylık sağlandığının bilinmesi gerekir.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*