2020 Makyaj Trendleri Nasıl Olacak?

2020 makyaj trendleri, 2020 yılınca makyaj asıl olacak

Yaz mevsimi yerini sonbahara bırakırken makyaj trendleri de bu değişime ayak uyduruyor. Bu sonbaharın en popüler makyaj trendlerinden biri parlak ve metalik göz farları. Özellikle de teal mavisi olarak adlandırılan koyu yeşilimsi mavi en çok tercih edilen renkler arasında başta geliyor. Parlak ve metalik göz farlarını tüm göz kapağına uygulamak yerine eyeliner gibi sürmek bu trendin en önemli özelliği. Eğer teal mavisi göz renginize uymuyorsa kendinize yakışacak bir rengi tercih edip tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Peki bu trend nasıl uygulanıyor:2020 makyaj trendleri, 2020 yılınca makyaj asıl olacak

-İlk olarak gözkapaklarınızın çabuk yağlanmasını ve farın dağılmasını engellemek için far bazı sürerek göz makyajınızı yapmaya başlayın.

-Küçük bir far fırçasını göz farına sürerek önce alt kirpiklerinizin altına farı sürün. İsterseniz aynı farı üst kirpiklerinizin diplerinize de sürebileceğiniz gibi başka bir renk far da kullanabilirsiniz.

-Parlak ve açık renk bir far bazını göz kapaklarınıza sürün. Dumanlı göz makyajı görüntüsü yakalamak için en önemli püf noktası eyeliner yerine far kullanmak.

Yves Saint Laurent Touche Eclat

Özellikle göz çevrenizi aydınlatacak bir ürün arıyorsanız Yves Saint Laurent’in Touche Eclat isimli ürünü tam size göre. Mucizevi aydınlatıcı olarak tanımlanan bu ürün ile göz altı morlukları ve koyu halkaları gizleyebilir ve cildinizdeki ışığı şekillendirerek aydınlık bir görünüm kazanabilirsiniz. Yorgunluk karşıtı eşsiz bir kompleks ile zenginleştirilen formülü ile sadece bir tık ile cilde mükemmel nem dengesi, kapatıcılık ve ışıltı sunan Touche Eclat bilhassa göz altına, çene oyuğunun içine ve burun kenarlarına gölgeyi yok etmek ve aydınlatmak için kullanılır. Makyaj üzerine de uygulanabilen Yves Saint Laurent Touche Eclat’ın mutlaka makyaj malzemeleriniz arasında bulunması gerekiyor. Bu harika ürünün fiyatı ise 105 TL.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*