Büyük beden tesettür abiye fiyatları ne kadar?

büyük beden tesettür abiye, tesettür abiye fiyatları, büyük beden abiye fiyatları

Her sene sürekli abiyelere olan ilginin artması tüketiciyi farklı model ve tarzlarda abiye arayışlarına itiyor. Pek tabi bu ihtiyacı karşılamak üzere birçok tasarımcı ve firma da özellikle abiye üzerine yoğunlaşmış durumda.

büyük beden tesettür abiye, tesettür abiye fiyatları, büyük beden abiye fiyatlarıKonfeksiyon teknolojisi gelişiyor;

Farklı model ve tasarımların artması kadar her etnik kökenden insanında giyim tarzına uyabilecek abiyeler üretilmeye çalışılıyor. Bunlardan en önemlisi tesettür abiyelerin daha çok yaygınlaşıp daha farklı modellerinin çıkmasıdır. Tabi her türlü şekilde abiyeler üretiliyor ancak bayanların en büyük sıkıntısı abiyelerdeki beden konusu çoğu ünlü tasarımcının ortalama belli bedenlerde üretim yapması haliyle büyük beden tüketicinin ihtiyacını karşılayamıyordu. Bunun üzerine büyük beden tesettür abiye fiyatlarına uygun olarak tasarımlar ve modeller oluşturulmaya başlandı. Şimdi fiyatlarına bir göz atalım

Hangi markalar tercih ediliyor;

Saliha ,sevdem ,nesrin emniyetli ,cml collection  gibi büyük giyim firmalarının büyük bedenlere özel farklı tasarım ve renk tonunda modelleri var. Saliha giyim markalı rose abiye kiloyu fazla belli etmeyecek koyu tonlarında üretimi ve aşırı daraltması bulunmayan düz tek renk tesettür abiye modellerinde 44 bedenden 52 bedene kadar çift aralıklarda üretim yapmakta. Fiyatı ise 200 tl den başlıyor. Cml collection dan düz hatlarda herhangi bir katlama modeli olmayan nakışlı piliseli büyük beden tesettür abiye 52 bedene kadar bulunmakta ve fiyatı da 70 tl den başlamaktadır. Öncekilere göre daha fazla işlemeli ve sadelikten uzak modellerde bulunuyor elbette. Jazzline markalı tesettür abiyenin üzeri taşlamalı ve kısa ceketli modelleri ise 100 tl civarlarında değişmekte. Verilen büyük beden tesettür abiye fiyatlarına bakılacak olursa kesenize uygun bir abiye bulmak hiç zor değil.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*