Cilt Maskelerinin Faydaları  Nelerdir?

cilt maskesinin faydaları, cilt maskeleri ne işe yarar, cilt maskesinin önemi nedir

Genel olarak kadınlar kullansa da, artık erkeklerin de kullandığı cilt maskesi, Secret Age firması tarafından üretilmektedir. Bu ürünler, meşhur doğal ham madde üreticisi olan  IFF Lucas Meye Cosmetics France ve uluslararası kabul görmüş üniversiteler ile yapılan anlaşmalar ile ülkemizde üretilmekte ve dağıtılmaktadır. Firma, tamamen yerli sermaye ile çalışmaktadır. Ayrıca 4 yıl gibi kısar bir süre içinde de çok büyük müşteri rakamlarına ulaşmışlardır.cilt maskesinin faydaları, cilt maskeleri ne işe yarar, cilt maskesinin önemi nedir

Her Cilt Tipi İçin

 Her ürününde olduğu gibi, bu yeni ürünü olan cilt maskesinde de kesinlikle doğal ve cilde yan etkisi bulunmayan formüller kullanmıştır ve bu ürünler böyle üretilmiştir. Firmanın, cilt bakımıyla ilgili 3 adet cilt maskesi çeşidi bulunmaktadır. Bunlar Aloe Vera Özlü Cilt Bakım Maskesi, Salatalık Özlü Cilt Bakım Maskesi, Gül Özlü Cilt Bakım Maskesidir. Aloe Vera Özlü Cilt Bakım Maskesi, neme doymuş, canlanmış ve yenilenmiş bir cilt görünümü için çok etkilidir. Bu maske yüz ve boyun bölgesindeki kırışıklık ve sarkmaların görünümünün azalmasına,  yaşlanma etkilerini yavaşlatmaya, sivilce ve siyah noktaların giderilmesine ve daha bir çok şeye yardımcı olur. Salatalık Özlü Cilt Bakım Maskesi, yıllardır cilt ve vücut sağlığında vazgeçilmez bir rol oynayan salatalık ve Canadian Willowherb bitkisinin birleşimi ile, sizin de yüzünüzü güzelleştirecek. Bu maske cildi canlandırıcı ve besleyici aktiflere sahiptir. İçindeki ekstra nemlendiriciler ile cildi nemli tutar. Sivilce ve siyah noktaların yok edilmesinde de size yardımcı olur. Gül Özlü Cilt Bakım Maskesi ise doğal gül özleri ile Canadian Willowherb bitkisinin harmanlanması ile elde edilmiş, hoş kokulu bir cilt maskesidir. Bu cilt bakım maskesi cildiniz nemlendirir, siyah nokta ve sivilcelerden korur ayrıca doğal peeling özelliğine sahiptir.

Sizde Kullanın

Yukarıdaki ürünler ve firmanın diğer her ürünü, sadece sivilce karşıtı ya da peeling özellikli olmalarının yanında, hoş kokuları ve nemlendirici etkileri ile, aynı zamanda sadece günlük cilt bakımınız içinde oldukça ideal ürünlerdir. Fakat bu ürünler kullanılırken dikkat edilmesi gereken şey ise, yüz bölgesinde göz çevresinde kullanılmamasıdır. Ayrıca bu ürünler hem erkek, hem kadın içindir ve her türlü yaş gurubuna uygundur.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*