Davines Purifying Shampoo

davines purifying şampuan, davines şampuan, davines saç bakım şampuanı

Kuru ve yağlı saçların en büyük sorunlarından olan rahatsız edici kepekler, artık sorun olmaktan çıkıyor. Saçlarınız için özel ve hassas bir bakım gerektiren ve sık görülen bir saç sağlığı sorunu olan kepekler, yine Davines purifying shampoo tarafından saçlarınıza gösterilen özel ilgi ile son bulabiliyor.davines purifying şampuan, davines şampuan, davines saç bakım şampuanı

Davines purifying shampoo ile sağlıklı saçlar

Yalnızca nemli saçlarına klasik şampuan şeklinde uygulama yaptığınız bu ürün, kepekli saçlar için özel formülize edilmiş bir içeriğe sahip olmakla birlikte saçınıza ve kafa derinize istediğiniz sağlığı geri kazandırmak üzerine yaratılmıştır.

Özel bakım için özel içerik

Davines purifying shampoo içeriğindeki özel maddeler ve bileşenler ile kendine özgü bir serinin parçası olmakla birlikte saçlarınıza ekstra bir ürün uygulamanıza gerek kalmadan etkinliliğini göstermektedir. İçerisindeki karahindiba, lavanta, mir ve adaçayı gibi bitkisel ve doğal yanı sıra nazik kafa deriniz düşünülerek saçın arındırılması da yine içeriklerle sağlanmaktadır.

Fitosetikül, selenyum, disulfit gibi özel teknolojilerle elde edilen bileşenler hassas kafa deriniz üzerindeki ölü deriyi aynı hassasiyetle temizleyerek arındırma sağlar.

Yine aynı içeriğe sahip ürünler ile şampuanınızın faydalarını desteklemek isterseniz ise purifying jel bunun için oldukça uygundur. Şampuanınız ile benzer içerik ve özelliklere sahip bu bakım ve onarım jeli ise arındırılmış ve temizlenmiş saçlarınızı sorunun tekrarlanmasına karşı korur ve daha hızlı, gözle görülen sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*