Davines Şampuan Kullanacı Yorumları

davines şampuan, davines şampuan kullanımı, davines şampuan kullanıcıları

1983’de kurulan araştırma laboratuvarıyla öyküsü başlayan Davines önceleri sadece dünyaca ünlü markalar için saç bakım ürünleri üretmekteydi. 12 yıllık deneyiminin ardından kendi markasını oluşturan firma dünya üzerinde birçok kuaför salonlarına ürünlerini pazarladı. İlk zamanlar sadece kuaför salonları için ürünler üreten firma, son yıllarda internet ortamında ve bazı seçkin noktalarda ürünlerini bireysel kullanıcılar için de satışa sunmaktadır. Bu sayede, davines şampuan kullananlar gün geçtikçe artmaktadır.davines şampuan, davines şampuan kullanımı, davines şampuan kullanıcıları

Ürünlerinin hiçbirinin içeriğinde sağlığa zararlı kimyasallar bulundurmayan firma, tamamen doğal malzemeler kullanmaktadır. Çevre dostu olan marka, ürün ambalajları için bile geri dönüşüm yönetmeliğine uygun davranmaktadır. Bunun yanı sıra, kendi araştırma geliştirme laboratuvarına sahip ender saç bakım ürünleri markalarından biri olan firma kendi geliştirdiği formüllerle kullanıcılarının saç bakımını en üst seviyede yapmayı başarmaktadır. Tüm bu özellikleriyle, saç ve saç derisi ile ilgili tüm sorunlara hızla çözüm olan Davines ürünleri her geçen gün kullanıcı kitlesini artırmaktadır.

Öte yandan, Davines şampuanların tümü doğal içerikli olduğu için kimyasal içerikli şampuanlar gibi güzel kokmaz, bu durum ilk kez davines şampuan kullananlar için bir sorun teşkil etse de kullanıldıktan ve şampuanın etkileri görüldükten sonra bu durum sorun olmaktan çıkmaktadır. Ayrıca, davines şampuanlar piyasadaki market ürünlerine göre daha pahalı olsa da az miktarda kullanımı yeterli olduğu için diğer şampuanlara göre çok daha uzun süre kullanılabilmektedir.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*