Doğru adamla olduğunuzu gösteren 12 şey

doğru adam ile olmak, doğru aşkı bulmak, doğru aşkı nasıl bulursunuz

Doğru kişiyi bulmanın kolay olmadığını anlıyoruz. Elbette, zamanınız olduğu ve hayatı dolu dolu yaşayabildiğiniz sürece kendinizi doğru kişiyi bulmaya adamanızı önermiyoruz.

Ancak hayatınızın aşkıyla uğraşıp uğraşmadığınızı bilmek için en az 12 işaretiniz var.

Pek çok kadının akıllarının köşelerinde, aşık olmak için her zaman idealleştirdikleri erkek tipi vardır. Diğerleri duygularının ışığında hareket ederler ve ilk görüşte aşka inanırlar. Hangi gruba dahil olursanız olun, diğer kişinin hayatınızın aşkı olup olmadığını size gösterecek birkaç işaret vardır. Yapmanız gereken, nesnel düşünmek ve bir partnere karar vermek. Bu 12 gerçeği inceleyerek hayatınızın erkeği olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.doğru adam ile olmak, doğru aşkı bulmak, doğru aşkı nasıl bulursunuz

Seni güldürüyor mu?

İkili bir ilişkide mizahın gücünü asla küçümseme! Bu sizi güldürebiliyorsa, hayatınızdaki kritik anları keşfetmiştir. Sağlıklı mizah paha biçilmez bir duygu!

Ne söylediğini hatırlıyor mu ve ona göre davranıyor mu?

Duyarlı ve düşünceli bir adam, kendisi için önemli olan küçük şeyleri her zaman hatırlar. Bu, hatırlayamadığınız ayrıntıları, anlattığınız hikayeleri veya hayallerinizi yazmanız ve bunları gerçekleştirmek için çaba göstermeniz anlamına gelir.

Seni destekliyor mu?

Sizi hayatta ne kadar çok desteklerse, ilişkinizde o kadar emin olabilirsiniz. Ondan aldığınız destek sizi her zaman daha da güvende hissettiriyor. Zor zamanlarda sizi kesinlikle destekleyecek birinin olduğunu bilmek güzel.

Sözünü tutuyor mu?

Sözünü tutan kişiye kolayca sırtınızı dönebilirsiniz. Birine içtenlikle güvenmenin çok zor bir konu olduğunu unutmayın.

Kendini bulmanı sağlıyor mu?

Partneriniz mümkün olan en iyi şekilde “kendiniz” olmanızı istiyorsa, sizin ruhunuz olmak ister. Güvenini kaybetmemek için de büyük bir yardımcıdır.

Ondan yeni bir şeyler öğrenebilir misin?

Kendi zevklerinize ve ilgi alanlarınıza halel getirmeksizin, sizi gerçekten ilgilendiren şeyleri sunar ve bildiklerinizi veya gördüklerinizi kolayca paylaşabilirseniz, aranızda büyük bir denge vardır.

Seni sen olduğun için kabul ediyor mu?

Seni asla olamayacağın birine dönüştürmeye çalışmadığından emin ol. Seni sadece olduğun için seviyorsa, buna sadece gerçek aşk denebilir.

Onunla vakit geçirmekten hoşlanıyor musun?

İkiniz de birlikte vakit geçirmelisiniz. Zevkinize ve iletişim yöntemlerine uygun birini bulmak oldukça zor olabilir. İşlerinize katılmayı seviyor ve sizi yalnız bırakmıyorsa, o zaman onun doğru kişi olduğuna dair başka bir kanıtınız var.

Her türlü sorundan bahsedebilir misin?

Herhangi bir konuda tartışabilmeniz ve birbirinize tahammül edebilmeniz çok önemlidir. Sizinle belirli konular hakkında konuşmaktan çekinmiyorsa ve düşüncelerini kolaylıkla paylaşabiliyorsa, sizinle rahat hissediyor.

Seninle gurur duyuyor mu?

Hayatınızdaki başarılarınızı onunla paylaşırken rahat olmalısınız ve onları dinlediğinden emin olmalısınız. Bu gerçek aşk.

Bu hayatınıza bir şey katıyor mu?

Onunla hayatının daha iyi olduğundan ve o seninleyken kendini daha iyi hissettiğinden emin ol. Onun varlığı sizi bunaltmamalı; tersine sizi canlandırmalı.

Aileniz ve arkadaşlarınızla zaman mı geçiriyorsunuz?

Onu tanıştırdığın herkes seni ne kadar önemsediğini onun gözlerinde görmeli. Başkalarıyla zaman geçirmekten çekinmeyen biri olmalı ve onlar da onu seviyor.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*