Everwing Oyunu Hakkında Bilgilendirmeler

everwing nedir, everwing oyunu, everwing oyunu oynama

Facebook mesenger üzerinden arkadaşların ile Everwing oyna.

Öncelikle bu oyunu indirmenize gerek yoktur. Fakat Facebook Messenger üzerinden, telefonunuz aracılığı ile oynamanız için yüksek sürüm android cihaza sahip olunması gereklidir. Düşük seviyede android işletim sistemine sahip cihazlar ile bu oyunu oynayamazsınız. Oyun seri bölüm geçme esasına dayanmakta, geliştirme ve yardımcı Dragonlar ile daha hızlı bölüm geçmeye odaklanılmalıdır. Ekleyeceğimiz video’dan daha net olarak oyunu kavrayabilirsiniz.everwing nedir, everwing  oyunu, everwing oyunu oynama

Everwing Facebook oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun altın ve madalya ile desteklenmiştir. Altın ve madalyalar ile yeni karakterler alabilirsiniz. Ayrıca karakter geliştirme altın ile yapılmaktadır. Karakterler 50 seviyeye kadar ulaşır. Altın ve madalya karşılığında aldığınız ve geliştirdiğiniz karakterin yanına dragon da alabilirsiniz. Dragonlar günlük görevler ve boss öldürme ile de kazanılır.

Everwing Boss Öldürme ve Ödüller

Everving Boss Yaratık keserek önemli rakamlardaki ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Everwing boss kesme çok önemli ve boşlanmamalıdır.

Boss öldürme yüksek ödüller kazandırabilir. Her girişinizde bosslara vuracağınız hasar 60 saniye ile sınırlıdır. Bosslara odaklanma burada çok önemlidir. Bossları öldürdüğünüzde 5 çanta açma şansınız var. Çantalardan Legendary Dragon, yüksek oranda altın ve madalya kazanabilirsiniz.

Altın paralar, para hanenize 1 altın ekler.

Elmaslar : mor elmas altın hanenize 10, kırmızı 20, mavi 50 ekler.

Ayrıca her lure canavarı tam öldürdüğünüze +2 altın, altın hanenize eklenmektedir.

Günlük görevler ile Dragon yumurtası ve karakter kazanma şansınız vardır. Verilen adetteki görevleri yerine getiriyorsunuz. Bazen arkadaş davet etme gerekiyor. Bu sistem arkadaş kaybı yaratacağı için davet edeceğiniz kişileri arama ile rasgele arkadaşınız olmayan kişiler veya sayfalar olarak belirlemeniz sizin için daha iyi olur.

Oyun içerisinde savaşırken gelen bazı bufflar size büyük faydalar sağlar. Bunlar;

Yonca yaprağı : Vuruşunuzu güçlendirir.

Mantar : Bir süreliğine İkili vuruş yaparsınız.

Mıknatıs : Altınları üzerinize çeker. Tıpkı bir süpürge gibi.

Kırmızı Çiçek : Otomatik olarak bir kaç lureyi öldürürsünüz. Tabiki bu anda bir süre ölümsüzlük kazanırsınız.

Kupa : Bossları öldürerek elde ettiğiniz kupalar ile buff alırsınız.

Karakter geliştirme, boss kesme, dragon geliştirme ve bölümler ile ilgili daha fazla bilgi üstte eklemiş olduğumuz videoda görsel olarak anlatılmıştır. Umarım çizgimizden çıktığımıza değmiştir. Seveceğiniz bir oyun olması dileğimiz ile herkese iyi oyunlar diliyorum.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*