İç Çamaşır Çeşitleri

iç çamaşırı modelleri, iç çamaşırı satışı, iç çamaşırı satın alma

İster ev giyiminde iç çamaşırı rahatlığı yaşamak isteyenler için, ister seksi görünen bir bedene sahip olmak herkesin vazgeçilmez giyim parçası olan iç çamaşır çeşitleri artan modelleri ve şaşırtan tasarımları ile daha çok dikkat çekiyor.

Fantezi iç çamaşırı modelleri

Seksi görünmek isteyen kadınların uzun zamandır tercih ettiği modellere sahip olan ve alanı ya da çeşitliliği modanın ilerlemesi ile gün geçtikçe daha da aran fantezi iç çamaşır çeşitleri artık aynı zamanda erkekler için de farklı modellere sahip.iç çamaşırı modelleri, iç çamaşırı satışı, iç çamaşırı satın alma

Özellikle külot kısmında tanga gibi farklı biçimlerin yanı sıra birçok desen, süsleme ve renkte de model bulmanız mümkün. Külotları ile birlikte takım alabileceğiniz sutyenler de bir diğer popüler ve tamamlayıcı  iç çamaşırı olmakla birlikte şeffaf tasarımları sahip olanları ise heyecanı hep yüksek tutmak mümkün olabiliyor.

Rahat iç çamaşırı modelleri

Fantezi giyimi iç çamaşır çeşitleri konusunda tercih etmeyenler için de tasarlanan, pamuk oranı yüksek, daha tempolu günlere uygun ve tasarım olarak da daha az açılarak daha rahat bir kullanım sağlayan çamaşırlar mevcuttur.

Ev giyim ve iç çamaşırı

Son yıllarda iç çamaşırı modellerinin pijama ile harmanlanan çeşitlerinin ev giyiminde de kullanıldığını görebilirsiniz. Nispeten uzun boxerları hem kadın hem erkek kullanıcılar tercih edebilirken, atlet görevi gören desenli uzun korseleri de ev giyiminde kullanabilir, sabahlık ya da şık terlikler ile takım olarak da alabilirsiniz.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*