İstanbul Bayan Psikolog

bayan psikolog, bayan psikolog farkı

Sorunlarında kendi hemcinsi ile terapi ve tedavi sürecine girmek isteyen ve bu şekilde daha çok verim alanların sayısı pek de az değil. Özellikle de kadınsal karakter özelliklerine yönelik sorunlarında desteği yine bayan bir psikologun daha iyi anlayabileceğini düşünenler için İstanbul bayan psikologları hizmete hazırdır.bayan psikolog, bayan psikolog farkı

Neden bayan psikolog?

Birçok bayan ilişkisi, ailesi, toplumdaki yeri, iş hayatı, gündelik ve sosyal yaşantısı hakkında sorunlarını açabileceği bir platformda bayanların olması ile kendini daha rahat hissetmektedir. Aslında bir bilim dalı olarak psikolojide cinsiyet önemli olmaksızın size verilecek terapi sürecinin ve ilginin aynı olması gerekli olsa da önemli olan başvuran kişinin kendini rahat ve güvende hissetmesidir. Bu amaçla bayan psikologa başvurmanız oldukça normal olduğu gibi, bu konuda tercih tamamen size aittir.

Doğru psikolog ile çalışmak

Sorunlarınıza çözüm sunulabilmesi için psikologunuzun cinsiyetinden ziyade tecrübe ve bilgisi önem arz etmektedir. Yani İstanbul bayan psikologları arasında tercihinizi yapmak istiyor olsanız da doğru isimle çalıştığınızdan yine emin olmanız gereklidir ve kendiniz asıl olarak rahat hissetmenizi sağlayacak kriter bu alanda olmalıdır.

Bu konuda basit bir iletişime geçerek sizin için gerekli görülen terapi süreci hakkında detaylı bilgi edinebilir ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz. Serbest çalışan bayan psikologların yanı sıra birçok psikoloji merkezi de bu konuda size dilediğiniz terapist ile destek alabilme imkanı tanıyacaktır.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*