Kova Burcu Erkeği ve Özellikleri

kova burcu erkeği, kova burcu erkeği davranışları, kova burcu erkeği özellikleri

Kova burcu erkeklerinin doğuştan gelen bir yaratıcılıkları vardır. Çoğunlukla entelektüel insanlardır. Sanat galerini gezmek, müzelere gitmek, tiyatro seyretmek kova burcu erkeklerinin en zevk aldığı aktiviteler arasında yer alır. Mizaç olarak hassas ve zariflerdir. İkili ilişkiler ve dostluklar konusunda iyilerdir. Liderlik yönleri gelişmiştir. Yeni insanları tanımak, yeni yerler gezmek, farklı lezzetler denemek onlar için oldukça keyiflidir. Onlar hayata karşı çoğu zaman iyimser bakarlar. Hayattan keyif almasını bilirler.kova burcu erkeği, kova burcu erkeği davranışları, kova burcu erkeği özellikleri

Kova burcu erkeklerini tanımak zordur. Çünkü onlar gizli kapaklı işler peşinde koşmazlar. Düşündükleri her şey dillerindedir. Açık sözlü olup dürüstlerdir. Her zaman netlikten yanalardır. İkili ilişkilerinde genellikle heyecana önem verirler. Onları heyecanlandıran, içini kıpır kıpır eden kişileri seçerler. Özgürlüklerine düşkünlerdir. Pek çok konfor alanları vardır. Bunlardan ödün vermeleri bir hayli zordur. Biri onu kısıtlayacak olduğunda çok sert bir şekilde karşı çıktıkları olmaktadır. Onlara istemedikleri bir şeyi yaptırmak mümkün değildir. Yapacakları her işin mantıklarına uyuyor olması önemlidir.

Kova burcu erkekleri iletişime önem verir. Onların en sevdiği şeylerden biri de uzun sohbetlerdir. Ancak birçok noktada fikirleri radikaldir. Bu nedenle de sık sık kendilerini bir tartışma ortamı içerisinde bulurlar. Görüş farklılıkları bir hayli fazladır. En basit bir konuda bile farklı fikirler sunabilirler. Bu kimi zaman ilgi çekici gözükse de çoğu zaman başkaları için can sıkıcıdır. Kova burcu erkekleri ile ilişki yaşayacakların bu noktalara dikkat etmesinde fayda vardır.

Kova burcu erkeğini aşkta birçok farklı şekilde görmek mümkündür. Onları tek bir kalıba indirgemek zordur. Çünkü aşk konusunda oldukça değişken olabilirler. Kimi zaman aşırı derecede kıskanç ve sahiplenici olabilirler. Son derece kontrolcü bir tavır takınabilirler. Bu durum genellikle partnerlerini mutsuz etse de kova erkekleri tavrından ödün vermemekte kararlıdır. Kova burcu erkekleri duyarsız olmasa da kendi önceliklerini her zaman daha önemli görmektedir. Ancak içinde bulunduğu ilişkiye kendini ait hissediyor ve çok güçlü duygular besliyorsa o zaman her türlü fedakarlığı yapmaları muhtemeldir. İlişkileri nadiren uzun soluklu olmaktadır.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*