Kulağa Kaçan İlaçlaması Yapımı

kulağa kaçan, kulağa kaçan ilaçlama, kulağa kaçan ilaçlaması işlemi

Dış mekân böceklerinden olan kulağakaçan böceği, genelde otçul ve etçil olarak beslenen, etraftaki zararlı böcekleri yiyebilen bir canlı türüdür. Bu bakımdan faydalı olsa da çiftçilerin ekinlerine zarar verdiğinden, ayrıca da küçük olduğundan kişilerin kulak ve burunlarına kaçabildiğinden zararlı bir böcektir. Kulağa kaçan ile mücadele kulağakaçan ilaçlama yaptırılması ile mümkündür. Dış alan böceği olsa da açık pencere, kapı ya da market poşetleri ile iç mekânlara girebilen kulağakaçan böceği ev halkı için tehdit oluşturmaktadır.kulağa kaçan, kulağa kaçan ilaçlama, kulağa kaçan ilaçlaması işlemi

Kulağa kaçan zararları

Tarlada ekinlerin yeni oluşan sürgünlerini yediklerinden çiftçilerin savaştığı bir haşere cinsidir. Ayrıca insanların kulak ve burnuna girdiğinden, gıda maddeleri üzerinde dolaşıp mikrop, enfeksiyon, salya ve dışkılarını bıraktıklarından kulağa kaçan böceği ile mücadele önemli ve de gereklidir. Kulağa kaçan ilacı olarak, ruhsatlı bakanlık onayı altında üretilmiş böcek ilaçları önerilmektedir. Bu tip ilaçlar uzman ellerde tatbik edilerek kulağa kaçan ilaçlaması gerçekleştirilmelidir. Yanlış yapılacak her bir uygulama hem uygulayıcıya hem de yakınlarına ve ekinlere zarar verebilmektedir. Şirketimiz sizlerin her türlü böcek, haşere ve kemirgen ilaçlama taleplerini yıllardan beri titizlikle yerine getirmektedir.

Yumurtlama yöntemi ile çoğalan kulağa kaçan böceği, dış mekânda yaşasa da balkon, depo alanı, terasta da karşınıza çıkabilir. Aynı zamanda açık olan kapılardan iç mekânlara da kolaylıkla giriş yapabilir. İçeri girdiğinde tehlike boyutu artan kulağa kaçan böceği ile mücadelede önerilen yol kulağa kaçan ilaçlanması yapılmasıdır. İl geneline yayılmış yaygın hizmet ağımız ile 7 24 sizlerden gelen ilaçlama taleplerini yanıtlamaktayız. Yüz güldürücü sonuçlar için bizi aramanız yeterli olacaktır. Firmamızda kulağa kaçan ilaçlaması titizlikle ve uygun fiyat politikaları ile yapılmaktadır. Garantili hizmetimiz ile tanışmak sizi de memnun edecektir. Çiftçilerin ekinlerine zarar veren, iç alanda da taşıdığı mikroptan ötürü istenmeyen bir tür olan kulağa kaçan, periyodik ilaçlama ile hızla yok edilebilen bir cinstir. Uzman ellerde yüz güldürücü sonuçların elde edildiği ilaçlama işlemi sayesinde siz de hijyen dolu ortamlara kavuşuyor olacaksınız. Ekinlerinize gelecek zararın ancak sağlıklı ilaçlama teknikleri ile önüne geçmeniz mümkündür.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*