Leke Kremleri İle Lekesiz Cilde Sahip Olun

leke kremi kullanımı, güneş lekelerine karşı krem, leke kremi kullanımının önemi nedir

Vücudumuzda oluşan çeşitli sivilceler, lekeler, her zaman başımıza bela olmuştur fakar artık ilerleyen tekonolji ile bazı ürünler bu problemlere karşı geliştirilmektedir. Bu ürünlerin üreticilerinden olan Secret Age, %100 yerli kendi sermayesi ile dünyada birçok ülkede saygı gören üniversiteler ve uluslararası doğal hammadde üreticisi IFF Lucas Meye Cosmetics France ile yaptığı anlaşmalar ile, bu ürünleri kullanıcılarına sunmaktadır.leke kremi kullanımı, güneş lekelerine karşı krem, leke kremi kullanımının önemi nedir

Yerli Sermaye, Doğal Ürünler

 Leke kremi, Secret Age tarafından üretilmekte olup, vücdunuzda oluşmuş olan leke ve sivilcelere karşı etkilidir. Bu krem %100 doğaldır. Anti alerjik formülü sayesinde bu leke kremi, herhangi bir alerjik reaksiyona da sebep vermemektedir. Dermotolojik olarak yapılan testlerden de olumlu sonuçlar alarak insan vücuduna bir zararı olmadığı kanıtlanmıştır. Bunlara ek olarak ise bu leke kremi, kesinlikle ve kesinlikle hayvanlar üzerinde denenmemiştir. Leke ve sivilcelere karşı etkili bu kremin çeşitleri ise şunlardır ; lipozomlu cilt kremi, aloe vera özlü cilt bakım maskesi, salatalık özlü cilt bakım maskesi, gül özlü cilt bakım maskesi ve arı sütü özlü yüz ve makyaj temizleme jeli. Bunlardan Gül özlü cilt bakım maskesi, içerisindeki gül özleri ile cildinizi nemlendirir, yumuşatır ve sivilce karşıtıdır. Aloe vera özlü cilt bakım maskesi ise, aloe vera özünün yanı sira içinde bulunan aktif yardımcı Canadian Willowherb bitkisi ile vücudunuzun nemlenmesine yardımcı olur.  Lipozomlu cilt kreminin içinde leke avcısı B – White bulunur ve bu lipozom teknolojisi ile birleştiğinde lekelere kökten müdahale eder ve lekeleri yok eder. Salatalık özlü cilt bakım maskesi, içinde barındırdığı salatalık özü ve sadece Kanada’ da yetişen Willowherb bitkisi ile sivilceleri önlediği gibi, kırışıklıkların da karşısında etkilidir. Arı sütü özlü yüz ve makyaj temizleme jeli ise sivilce ve siyah noktalara iyi geldiği gibi, günlük cilt bakımına da yardımcı olmaktadır.

Sadece Sivilceler İçin Değil

Bu kremlerin kullanım amaçları her ne kadar belirli şeyler için olsa da başka amaçlar için de kullanmak mümkündür. Bu kremleri sadece leke ve sivilce sorunu yaşayanlar değil, cildini nemlendirmek ve günlük bakımını yapmak isteyenler de kullanabilir.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*