Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium

loreal serie expert, loreal şampuan, loreal yapılandırıcı şampuan

Saç bakım markaları içerisinde adını en sık duyduğumuz kozmetik devi Loreal, saçınız için harikalar yaratan özel serisi ile karşınızda. Loreal serie expert absolut repair lipidium, Loreal’in hali hazırda oldukça büyük başarı yakalan Loreal expert serisinin alt ürünlerinden oluşuyor. Yıpranmış, hasarlanmış ve onarıma ihtiyaç duyan saçlarınızı lipid özellikleri ile bir kalkan gibi koruyan bu özel serinin ürünlerinden dilediğinizi seçmek ise size kalıyor.loreal serie expert, loreal şampuan, loreal yapılandırıcı şampuan

Serinin özellikleri

  • Saçınızı nazik bir şekilde temizler ve ipek gibi yumuşak olmasını sağlar.
  • Zayıflayan saçları, ağır işlemlere maruz kalıp hasarlanmış ve yıpranan saçları, özellikle de boya sonra hasar gören saçları yeniden yapılandırır.
  • Ağır şekilde hasar görmüş ve yenilenmeye ihtiyaç duyan saç ve saç derisi için güçlü etki göstererek saçınızın doğal haline ve sağlığına kavuşmasını sağlar, saçlarınıza ışıltı ve parlaklık verir.
  • Zayıflamış, hasar görmüş ve fazla yıpranmış tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur.
  • Saçlarınıza kavun ve bergamot özlerinden oluşan bir koku verir.

Size özel ürünleri keşfedin

Loreal serie expert absolut repair lipidium klasik ürünler ile sınırlı kalmayıp ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünler düşünülerek oluşturulmuş sıra dışı bir saç bakım serisidir. Yıpranan saçlar için onarıcı şampuan, yoğun onarıcı ve besleyici kür, yoğun onarıcı besleyici ve pürüzsüzleştirici saç bakım kürü, aşırı yıpranan saçlar için durulanmayan fön kremi, onarıcı ve besleyici serum bu ürünlerden yalnızca birkaçı.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*