Minyon Kadınlara Giyinme Önerisi

giyinme önerileri, minyon kadınlar için giyinme önerileri, minyon kadınlar nasıl giyinmeli

Kısa boy, minyon tip, fazlalıklar, kısa ve ya kalın bacaklar gibi kusurlar kadınları rahatsız etmektedir. Ancak tüm bunların artık bir kolay çözümü bulunuyor. Eğer ki, siz de kısa boylu ve ince kemikli yani minyon tipliyseniz size sunacağımız stil önerilerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bu stil önerileri sizi uzun boylu göstermeye yardımcı olur. Minyon tipli bayanların kıyafet ile aksesuar seçimini dikkatli yapmaları gerekiyor. Bunun için birçok firmanın minyon tipli bayanlara sunduğu petite koleksiyonlarını denemelisiniz. Üstelik minyon tipli olmak yalnızca size özel bir durum değil, pek çok minyon tipli olan ünlü de vardır. Onların stillerini inceleyerek, nasıl bir giyim tarzı oluşturacağınızla ilgili fikirlere ulaşabilirsiniz.giyinme önerileri, minyon kadınlar için giyinme önerileri, minyon kadınlar nasıl giyinmeli

Kylie Minogue: Genellikle kısa boylu kadınlara uzun elbise yakışmayacağı söyleniyor. Bu söylentiyi 1.52 boyundaki Kylie Minogue yalanlamış durumdadır. Ünlü sanatçı davetlerde ve kutlamalarda uzun elbise giymeyi tercih edilmektedir. Önem verdiği nokta ise dikkati başka yöne çekiyor. Bu sebepten elbiselerinde derin göğüs dekoltesi modellerini tercih edilmektedir. Boyun ve gerdan bölgesinin açık olması sizi uzun göstermeye yardımcı oluyor. Saç modeli olarak da hacimli ve ideal boydaki saç modelini tercih edilmektedir. Çünkü çok uzun saçlar sizin kısa gözükmenize sebep oluyor. Orta uzunlukta, omuz hizalarında bir saç modelini tercih etmelisiniz.

Eva Longoria: Kısa boylu ünlülerden biri olan Eva Longoria ayakkabı seçerken bilekten bağlı ayakkabılardan uzak durmaktadır. Bu tür ayakkabılar dikkati bileklerinize çekebileceği için, boyunuzun kısalığını daha çok vurgulamaktadır. Ayakkabı seçiminde siz de Eva Longoria gibi önü üçgen kesimli, sivri ve ya ince topuklu stiletto ayakkabıları tercih edilebilir.

Shakira: Güzel şarkıcı Shakira’nın 1.57 boyunda olduğunu biliyorsunuzdur. Bu zamana kadar pek çoğumuz belki de kısalığını fark edemiyoruz. Çünkü ünlü yıldız mini etek ve elbiseleri doğru ayakkabılarla tamamlayarak, boyunu uzun gösteriyor. Lea Michele gibi siz de bütün bol elbiselere yerine vücut hatlarınızı gösteren dar giysiler tercih ediniz. Rachel Bilson ise kısa paçalı pantolonların yerine ayak bileğinin biraz altında biten pantolon modellerini kullanılmaktadır.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*