Movie Star Planet Nedir?

movie star planet oyunu, movie star planet oynama, movie star planet nasıl bir oyun

2009 yılında Claus Lykke Jensen adlı yazılımcı ve tasarımcısı tarafından piyasaya sürülen sanal bir dünyada kendi karakterinizi oluşturup arkadaşlarınızla birlikte sohbet edebileceğiniz, film ve sinema izleyebileceğiniz, fotoğraf çekinebileceğiniz veya daha bitmek bilmeyen etkinliklerle vakit geçirebileceğiniz bir oyundur. Oyunumuz 10 – 15 yaş arasındaki çocuklara hitap etmektedir. İlk olarak Danimarka’da yayınlanmaya başlanan oyun 2012 yılının ilk yarısında 120 milyon kayıt olan üye sayısını geçmiştir. Oyun daha sonra toplamda 18 ülkede yayınlandı bu ülkeler arasında: Danimarka, Almanya, Finlandiya, İsveç, Norveç, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye, Avustralya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda, İspanya, Fransa, Polonya, Romanya, Rusya ve Bulgaristan yer almaktadır.  Oyundaki amacımız herkesten daha farklı ve yaratıcı tasarımlar yaparak zengin, ünlü olmaktır. Pixel ve deneyim puanı ile kolay bir şekilde level atlayabilmekteyiz. Oyunda son level ise 101’dir. Movie Star Planet ismini kullanmak yerine ‘’MSP’’ kısaltması söyleniş bakımından kolay olduğu için kullanılmaktadır. Android işletim sisteminde 10 Milyondan, İos’ta 8 Milyondan fazla indirme almıştır.movie star planet oyunu, movie star planet oynama, movie star planet nasıl bir oyun

Oyunumuz sistem özellikleri açısından çoğu bilgisayarda akıcı bir şekilde oynanabilmektedir. Hiçbir şekilde donma, kasma gibi sorunlar yaşamazsınız. Movie Star Planet yapımcıları tarayıcı üzerinden eğer oyunu oynuyorsanız Google Chrome üzerinden oynamanızı tavsiye eder. Oynayabilmemiz için bilgisayarınızın Flash Playeri desteklemesi ve driver’larını sürekli güncel tutmamız gerekir.

Oyun içerisinde belirli kavramlar vardır bunlardan biriside Fame’dir. Fame, film yıldızı olan oyuncumuzun level atlamasıdır. Oyuna yeni başlayanlar en baştan 100. Levele kadar seviye atladıkça unvan edinirler. Hızlı deneyim puanı alıp, level atlamak için birçok yol vardır. Fame çubuğunuza tıklayarak görevleri görebilmektesiniz. Bunlardan bazıları: Evcil hayvanınıza sürekli bakmak, başkalarından imza verip, imza almak, odanızı dekore etmek, oyunda sürekli aktif olarak bulunmak, film oluşturmak ve daha birçok şey. Daha da hızlı Fame olmak isterseniz, Elmas Mağazada bulunan Fame Booster’ı deneyebilirsiniz bu özellik aldığınız deneyim puanlarını iki kat arttırmaktadır.

Movie Star Planet’e Nasıl Kayıt Olunur?

Oynamaya başlamak için hesap oluşturmamız gerekmektedir. Eğer bilgisayardan oynuyorsak https://moviestarplanet.com/# bu bağlantıya girip ‘’Create New User’’ butonuna basıyoruz. Daha sonra erkek veya kız karakter seçiyoruz. ‘’Rastgele’’ düğmesini kullanmak istersek buradan bizlere oyun rastgele oluşturulan kıyafetler sunar. Daha sonra kullanıcı adımızı, şifremizi ve e-posta adresimizi doğru bir şekilde dolduruyoruz.  Ardından şöhret dünyası oyunun içerisinde sizleri beklemektedir.

Movie Star Planet Ücretli Üyelikler

Oyunda ücretli üyelik olarak 10 adet seçenek bulunmaktadır bunlar:

 • Star VIP 1 Aylık: $12.99
 • Star VIP 1 Haftalık: $5.99
 • Normal VIP 1 Haftalık: $3.99
 • Gümüş Paket: $9.99
 • Normal VIP $9.99
 • Seçkin VIP 1 Haftalık: $4.99
 • Bronz Paket: $3.99
 • Elmas Paket: $44.99
 • Seçkin Paket 1 Haftalık: $11.99
 • Özel Teklifler: $1.99

Peki Ücretsiz oynayanlar ve ücretli hesap satın alıp oynayanlar arasında ne fark vardır? Hemen cevaplayalım:

 1. Daha fazla öğe şansı.
 2. Günlük, Haftalık çark ve fazla çevirebilme özelliği.
 3. Starcoin’i ve diamondları daha fazla vermesi (Oyunumuzda yer alan para birimi)
 4. Daha hızlı level atlamak.
 5. Daha fazla arkadaş ekleyebilme özelliği.
 6. Tüm paketlerden birisini alana her gün Seçkin/Yıldız VIP paketi ve StarCoin paketleriyle Diamond veriyor.

Movie Star Planet hangi dilleri desteklemektedir?

Oyunumuz toplam 24 adet dili destekleyecek şekilde tasarlanmıştır bu diller: İngilizce, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Endonezce, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Çince, İspanyolca, İsveççe, Tayca, Geleneksel Çince, Türkçe, Vietnamcadır.

Movie Star Planet ücretli midir?

Oyunumuz tamamıyla ücretsiz olsa da oyun içinde parayla satılan şeylerde vardır. Bunların fiyatları öğe başına göre değişmektedir ve 4,50 TL – 650 TL arasındadır ve ek olarak ücretli üyelikler vardır. Ücretli üyelikler haftalık ve aylıktır.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*