Online Mağaza Tunik Modelleri

tesettür tunik modelleri, tunik modelleri ve fiyatları

Günümüzde internet üzerinden alışverişler oldukça yaygın bir hale gelmiş olurken, artık tek bir çatı altında yüzlerce farklı ürün modeli ve yine renk seçeneklerini de oldukça kolay bulabilmek mümkündür. Online web mağazaları sayesinde bu ürünlere indirimler ile ulaşabilmekte mümkün olmaktadır. Sizlerde kendi zevk ve tarzınızı yansıtan modellere tunik online olarak şu şekilde göz atabilirsiniz.tesettür tunik modelleri, tunik modelleri ve fiyatları

Triko tunikler

Elbette ki 2016 sezonunun sonlarına doğru yaklaşmış olurken, artık 2017 kreasyonları açıklanmaya başladı bile. Pek çok mağazada 2017 sonbahar kış koleksiyonları yerini almış olurken, triko tunikler yine bunlar arasında yer alıyor. Yaz trendlerine göre daha kalın şekilde dizayn edilen bu modellerde ağırlıklı olarak koyu renkler tercih edilmektedir. Eğer ki daha açık ve canlı tonlar istiyorsanız, biraz daha yaz renklerine göz atmanız gerekiyor.

Düğmeli yaka tasarımları

Yaka kesim detayları her ne kadar genelde, sıfır, bisiklet yaka olsa da elbette ki şıklık ortaya çıkarılabilmesi üzerine düğme detayları kullanılmaktadır. Bu durumda da model kendini gösterirken, daha şık bir şekilde seçimler yapılabilir.

Kemer detaylı tunikler

Eğer ki tesettür giyimin yanı sıra tunikleri normal bir giyim için kullanacaksanız, midi kesim detayları olarak eteklere destek verilmiş olurken, daha şık bir model oluşturabilmek adına kemer detayları kullanabilirsiniz. Ürün için kullanışmış kendinden kemerli tasarımlar olurken, yine sizin tarzınıza uygun bir kemeri de kombine edebilirsiniz. Böylelikle giyeceğiniz ayakkabı modeli ve rengi ile de eş kazanırken, daha dikkat çekici ve ilgi çekici bir model olabilecektir.

Kırçıllı kumaş tasarımları

Son günlerde trend haline gelen kırçıllı kumaşlar, tunik online modellerinde de oldukça yaygın olarak tercih ediliyor. Kırçıllı kumaşlarda siyah, gri ve kahve tonları tercih edilirken, aralarda yer alan beyaz ya da krem detaylar modeli ortaya koyan özellikler arasında. Rahat kesim, düz kesim olabildiği gibi yine farklı kesim detayları ile şekillendirilen eteklerde bulunuyor. Bazı modellerde genel olarak yaz trendlerinde ise canlı renklerin üzerinde bulundurulan boncuk aksesuarlar, modelleri daha güzel bir hale getirmektedir. Görsel öğelerden yardım alarak, kesim detayları ve modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*