Paintball Fiyatları

paintball fiyatları ne kadar, gruplar için paintball fiyatları, grup paintball fiyatı

Dünyaca ünlü paintball sporunun Türkiye’de de hızla yayılmasıyla paintball oyununa artan talebi karşılayabilmek için ülkemizde de son yıllarda birçok tesis kurulmuştur. Ülkemizde 26 farklı ilde paintball tesisi mevcuttur, fakat tahmin edildiği üzere bu illerin içinde en fazla paintball tesisine sahip olan şehir İstanbul’dur. Bununla birlikte, ilave paintball fiyatları istenmeyen oyunu tüm ekipmanları oyun süresi boyunca oyun fiyatı karşılığı ücretsiz olarak kullanıma sunulmaktadır.paintball fiyatları ne kadar, gruplar için paintball fiyatları, grup paintball fiyatı

Paintball oyunu aslında eğlenceli bir hafta sonu etkinliğinden çok daha fazlasıdır, çünkü düzenli bir şekilde oynanması sonucunda kişiye getireceği önemli kazanımlar vardır. Bu kazanımlardan bazıları; stres altında hızlı karar verebilme, problem çözebilme, ortak karar alabilme, savunucu iletişim, beden dilini etkin kullanabilme ve yorumlayabilme, liderlik yapabilme, koordine edebilme, hayal kırıklıklarıyla başa çıkabilme, performans yönetimi olarak sıralanabilir. Bunun yanı sıra, bazı şirketler çalışanlarına bir eğitim aktivitesi olarak paintball oynama imkanı sunmaktadır. Bu sayede, çalışanların birlikte takım ruhunu yakalamaları ve baskı altında bile doğru çözümler elde etme becerilerini geliştirebilmeleri sağlanır. Tüm bu özellikleriyle paintball düzenli olarak yapılması gereken bir etkinliktir.

Ülkemizde paintball sahalarının, kullanılan ekipmanların ve sunulan hizmetlerin dünya standartlarında olduğunun bilinmesi gerekir. Bu açıdan bakıldığında, talep edilen ücret gayet hesaplıdır. Öte yandan, ilave paintball fiyatları konusunda bahsedilmesi gereken oyun için paket bir ücret verildiği ve herhangi bir ilave ücretin talep edilmeyeceğidir.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*