Saç Ekimi Doktorunun Bilgisi

saç ekimi doktoru, saç ekimi yapımı, saç ekimi yapan doktor

Saç dökülmesi sorunu artık gelişen teknoloji ile neredeyse sıfıra inmiş durumda. İnsanlar saç ektirerek bu sorundan kurtulmaktadırlar. Saç dış görünüşümüz için önemli bir faktör olduğu için tercih edilen bir çözüm olmuştur saç ekimi. Tabi dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Onlar da şu şekilde.saç ekimi doktoru, saç ekimi yapımı, saç ekimi yapan doktor

Saç ekiminde dikkat edilmesi gerekenler

Sağlık bakanlığı tarafından yönetmeliğe uygun bir şekilde saç ekimi yapan yerleri tercih etmelisiniz. İşlem yapılan ortamın ve işlem yapılacak olan malzemelerin steril olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullanılan bu malzemelerinde tek kullanımlık olmasına dikkat edilmesi bulaşıcı hastalıkların önüne geçmekte büyük önem taşır. Olası bir olumsuzlukta hastane ortamında hemen müdahale edilebilir ama böyle merdiven altı yerlerde bu sorunlar çıktığı zaman büyük sıkıntılar ortaya çıkabilir. Saç ekimi doktorunun bilgisi olmadan herhangi bir şey yapmamalısınız. Ameliyatı yapan kişiden garanti isteyin. Sizden alınan doku sayısını sayacağınızı söyleyin. Sayması çok kolaydır. Sizden 3000 doku alındığını söyleyip 1000 doku ekilmediğini nasıl anlayacağınızı söyleyin. İnternetten indirme fotoğraflara inanmayın gerekirse gidip saç ekimi yaptıran biriyle görüşün. Saç ekimi doktorunun bilgisinin ne kadar olduğunu bilin. Bu konuda tecrübelimi öğrenin.

Saç ekimi kime uygulanır

Saç ekimi açık alanı olan herhangi bir rahatsızlığı olmayan herkes yaptırabilir. Kalp, şeker, karaciğer yetmezliği gibi rahatsızlığı olan kişiler yaptıramaz. Bu yüzden hastaların mutlaka saç ekiminden önce muayene olması gerekmektedir.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*