Schwarzkopf Osis Flexwax

schwarzkopf osis, schwarzkopf saç bakım kremi, saç bakım ürünleri

Saça özel doku kazandıran ve saçı ayırma kontrolü tekrar elinize almanızı sağlayarak şekil verdiren bir saç şekillendirme ürünüdür. Saçınızı ağırlaştırmadan ve hafifçe kolayca şekil verebilmenin keyfini sürün.schwarzkopf osis, schwarzkopf saç bakım kremi, saç bakım ürünleri

Flexi ile kolay şekillendirme

Daha da kuvvetli formülü ile doku ve saç ayırma kontrolü kolaylığı sağlayan krem bir wax türüdür. Kuvvetli krem dokusu ile saçlarınız da kolaylıkla mükemmel bir şekilde ayrışma özelliği sağlar. Ultra slim ve kremsi yapısal formülü ile saçınızı ağırlaştırmaz, gün boyunca yağlanmayı önler. Doğal, ağırlaşma yapmadan parlaklık bir sonlandırma sağlar. Yıkanma sırasında saçınızdan zahmet etmeden ayrışır ve saçınızda kalıntı bırakmaz. Güçlü sabitleme yeteneği ile limitsiz saç stilleri denemenizi sağlayarak her güne farklı saç stilleri ile kişilerin karşına çıkarsınız. Kontrol düzeyi olarak 4. Seviyedir. İçeriğindeki emiloyan bileşiği sayesinde saçı sabitleyici ve tutucu özeller barındırır. Güçlü ve sınırları zorlayan saç stilleri deneme zevkini yaşatır. Dilediğiniz saç şeklini dilediğiniz gibi verebilirsiniz. Schwarzkopf osis flexwaxsayesinde oldukça güzel saç stilleri yaparsınız.

Uygulama

Wax sokusunun güçlü olması ve saç ayırma performansı ve kremsi dokusu ile oldukça tercih edilen bir ürün. Yeniden şekillendirme ve sınırsız saç şekilleri oluşturma imkânı sunar. Yıkama sonrası kolayca ayrışır. Elinize alacağınız bir miktar Schwarzkopf osis flexwaxkuru saçlarınıza uygulayın ve istediğiniz şekil verin, model yaratın, doku verin ve saçınızın kontrolünü elinizde tutmanın zevkini yaşayın.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*