Şık ve zarif balık abiye modelleri

balık abiye modelleri, yeni sezon abiye modelleri, yeni yılın abiye modelleri

Balık abiye modellerine olan yoğun ilgi ve merak her geçen yıl artış göstermektedir. Birbirinden güzel ve farklı tasarımlara sahip olan balık abiye modellerinde ise çeşitlilik sürekli artmaktadır. Bayanlar davetli oldukça özel geceler, düğün, nişan gibi davetler, mezuniyet törenleri gibi özel günleri için kusursuz ve göz alıcı bir şıklık için abiye modelleri tercih etmekte, bu modeller arasında ise balık abiye modelleri oldukça büyük bir ilgi görmektedir.balık abiye modelleri, yeni sezon abiye modelleri, yeni yılın abiye modelleri

Balık abiye çeşitleri

Abiyelerde model olduğu kadar kullanılan kumaşların ve işlemelerin kalitesi de büyük bir önem taşımaktadır. 2017 abiye fiyatları kullanılan kumaşlar, özel tasarımlar ve modellere göre değişiklik göstermektedir. Abiyeler arasında özellikle son dönemler oldukça popüler olan balık etekli abiye modelleri için oldukça farklı tasarımlar bulunmaktadır. Bayanların düğünlerde, nişanlarda ve davetlerde sıklıkla tercih ettikleri balık elbise modelleri oldukça şık ve zarif bir hava yaratılmasında etkili olmaktadır. Vücut hatlarıyla birlikte oldukça kusursuz bir görünüm oluşturan bu elbiselerin altına platform ya da stiletto ayakkabılarla komin yapıldığında oldukça şık bir bütünlük oluşturulmaktadır. Genellikle straplez ve tek omuz olarak tasarlanmış olan bu elbiselerde etek boylarının uzunluğu çekici ve gizemli bir görünüm katmaktadır.

Balık abiye modellerinde en çok tercih edilen renkler

Balık abiyelerinde sezonun trend renklerine yer verilmektedir. Abiyelerde vazgeçilmez olan siyah, kırmızı, saks mavi gibi renklerin yanında fuşya, zümrüt yeşili, mint yeşili, pudra, mor gibi renklere de yer verilmektedir. Son dönemlerde ise daha çok pastel tonların yer aldığı modeller vitrinleri süslemektedir.  İnce ve naif vücut yapıları için oldukça güzel bir görünüm sağlayan balık elbiseler üst kısmı basenlere kadar oturan daha sonra ise bollaşan modelleri ile giyenlerin daha uzun boylu görünmelerini sağlamaktadır. En çok tercih edilen renk olarak ilk sırada elbette ki siyah modeller yer almaktadır. Şık ve klasik bir görünüm için oldukça kusursuz bir tercih olmaktadır. Bununla birlikte üzeri parlak taşlı olan balık abiyeler de oldukça dikkat çekici bir güzelliğe sahiptir. Dantel modasını taşıyan balık elbiselerde yine aynı zarafeti sunmaktadır. 2017 abiye fiyatları ile bütçenize uygun balık abiyeler için oldukça farklı model ve renk seçeneği sunulmaktadır.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*