Tesettür Kıyafet İle Kombin Yapma

tesettür kıyafetle kombin yapma, kombin nasıl yapılır, tesettür modasında kombin yapma

Kapalı bayanların örtünme ihtiyaçları için genellikle tesettür kıyafetler üretilmektedir. Örtünme ihtiyacı hisseden bayanlar için vücutlarının görünmemesi çok önemlidir. Bu durumda vücutlarının belirli yerlerini ve bununla birlikte saçlarını kapatarak kendilerini daha iyi hissederler. Genellikle kapalı bayanların en çok şikayet ettiği durumların başında alışveriş sırasında zorlandıkları yer almaktadır. Genel olarak bayanların bu durumda tesettürlü kıyafetleri istedikleri gibi kombin yapamadıkları için alışverişlerden memnun kalmadıklarını ve istedikleri gibi modern parçalar bulamadıkları için şikayetçi oldukları yer almaktadır.tesettür kıyafetle kombin yapma, kombin nasıl yapılır, tesettür modasında kombin yapma

Tesettür kıyafet ile kombin yaparken bazı ayrıntılara dikkat etmek çok önemlidir. Öncelikli olarak bayanların giyinirken kusurlarını iyi bilmeleri ve vücutlarını tanımaları gerekmektedir. Bu durumda tesettür kıyafet kombini yaparken kusurlarını saklayabilir ve kusursuz bir görünüm elde edebilirler. Genel olarak bayanların kapalı oldukları için asıl amacın örtünme olduğunu unutmamaları ve vücut hatlarını belli edecek kıyafetlerden uzak durmaları gerekmektedir. Bununla birlikte genel olarak bayanların kombin yaparken uyumlu renkleri bir araya getirmeleri şık ve modern görünmeleri açısından çok önemlidir. Genellikle zıt renkler kullanırken bile birbirlerine karışacak modern renklerin tercih edilmesi çok önemlidir. Kıyafetleri bir araya getirirken kumaşların da birbirleri ile uyumlu olması çok önemlidir. Örneğin spor bir kumaş ile şifon bir eteğin bir arada kullanılması şıklıktan uzak bir görüntü ortaya çıkaracaktır.

Tesettür kıyafet ile kombin yaparken dikkatli olmak çok önemlidir. Çünkü pek çok insana göre hem şık olup hem de kapalı olmak mümkün değildir. Modaya uygun olan parçaları seçmeye özen göstererek modanın gerisinde kalmadığınızı insanlara gösterebilirsiniz. Bununla birlikte genel olarak eşarp ve kıyafet uyumuna ayrı bir özen göstermek çok önemlidir. Bu sayede baştan ayağa çok uyumlu ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Uzun etekler ya da elbiseler ile olduğu kadar uzun tuniklerin altına giyebileceğiniz pantolonlar ile de çok şık ve tarz görünebilirsiniz.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*