Vajina Estetiği Neden Yapılır?

vajina estetiğinin önemi nedir, vajina estetiği neden yapılır, kimler vajina estetiği yaptırabilir

 Özellikle normal doğum sonrası estetiği bozulan vajina bölgesi için yapılan bir operasyondur. Vajina estetiği neden yapılır? birçok bayan normal doğumda büyük doğan bebeklerinin doğumu gerçekleştirilsin diye vajina bölgesi ebe veya uzmanlar tarafından kesilir kesilen bu bölge doğum sonrası dikilse de eski hali ile pek bir alakası olmaz. Bu durum bazı bayanlar için büyük bir sorundur. Sadece bayanlar için değil bazı evliliklerde de soru haline gelebiliyor.vajina estetiğinin önemi nedir, vajina estetiği neden yapılır, kimler vajina estetiği yaptırabilir

Kedini seven ve beğenen kadınların çoğu sadece görünen bölgelerinde değil her bölgesinde estetiğine dikkat eder bu yaptıkları kendilerini başkalarına beğendirmek değildir. Sadece kendilerine verdikleri değerden gelmektedir. Birçok bayan eğer başka özel bir sebebi yok ise normal doğum esnasında vajina bölgesindeki estetiğini kaybedebilir. Bu durum doğum esnasında yapılan operasyon uzman veya ebe tarafından uygun görüldüğü zaman yapılmaktadır. Vajina estetiği neden yapılır? Genellikle bayanlar kendilerini daha iyi ve özgüvenli hissetmek için bu operasyonu yaparlar. Operasyonun genel olarak sonuçları bayanların memnuniyeti ile sonuçlanmaktadır.

Bu operasyon basit bir ameliyat olsa da her basit operasyon kadar risk teşkil etmektedir. Bu operasyonu yaptıracağınız uzman doktorda çok önemlidir. Bu sebeple en iyi uzmanı araştırarak bulmalı ve böyle bir kararı ondan sonra onaylamalısınız. Yaptıracağınız bu operasyonla kendinize olan güveniniz artacak ve kendinizi daha kusursuz hissetmenizi sağlayacaktır. Uzman doktorunuzun tavsiyeleri ameliyat sonrası çok önemlidir. Mikrop kapmaya elverişli olan bu bölge ameliyat sonrası çok temiz muhafaza edilmelidir. Bazı özel sebepler dışında genellikle normal doğumdan kaynaklı yaşanan bir sorun olan vajinanın deforme olması bazı bayanlar için çok fazla sorun haline gelir. Neticede bayan kendini mutlu hissettiği gibi olmalı ve yaşamalıdır. Bayanların bu sorununa estetik alanında büyük yeniliklere imza atan ülkemiz profesyonel vajina estetiği alanında çok büyük işlere imza atmaktadır. Vajinadaki bu genişleme çiftler arasında tatminsizliğe yol açıp, boşanmaya kadar gidebilir. Sadece normal doğumla kalmayıp sık ilişkiye giren kadınlarda da vajinanın anatomik yapısına bağlı olarak genişleme olur. Ayrıca bu durum birçok kadında görülür. Vajina genişlemesi cinsel anlamda tatminsizliğe yol açtığı gibi sık sık idrara çıkma, idrar kaçırma gibi problemler de yaratır.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*