Yüz Gerdirme İle Zaman Nasıl Geri Alınır?

yüz gerdirme ameliyatı, yüz gerdirme operasyonu, yüz germe işlemi

Tuhaf bir soru gibi gelebilir ancak yüz gerdirme etkileri tam olarak da bu sorunun cevabını ifade etmektedir. Bilim çağında ilerleyen günlerde zamanı geriye almak mümkün müdür değil midir bilinmez ancak teknolojinin sayesinde yüzdeki kırışıklıklar düzenlenerek yaş olarak zaman on onbeş yıl geriye alınabilmektedir.yüz gerdirme ameliyatı, yüz gerdirme operasyonu, yüz germe işlemi

Zaman o kadar çabuk geçip gidiyor ki geriye dönüp baktığınızda şaşırıp kalıyorsunuz. Hep söylemez miyiz? Şu yaşıma dönsem, ben bu yaşta olacaktım ki gibi cümleleri. Evet, yaşınızı değiştiremezsiniz ancak bu demek değildir ki yüzünüzden yaşınızın kaç olduğu anlaşılsın. Ayrıca yaşam süreleri uzadı ve hayat ellisinden sonra başlıyor artık. Hayatın en güzel dönemlerinde yaşamı geri plana atarak bir kenara çekilmek niye? Tıp bu kadar gelişmişken kullanılabilecek imkânlar yaygınlaşmışken önümüze sunulan imkânları kullanmamak akıllıca bir seçim değildir. Dış faktörlerin, yaşanmışlıkların olduğu gibi yansıdığı yüzümüz kırışıp sarktığında problem ediyorsak psikolojik olarak dengeleri bozmanın bir anlamı yoktur. Yaşamın en güzel yıllarında yüz gerdirme etkileri yaptıran bireylere de bakılarak incelenmeli ve psikolojimizi bozacak kadar etki bıraktıysa muhakkak gerdirme işlemi yaptırılmalıdır. Burada dikkat etmemiz gereken önemli bir nokta vardır ki o da yüz biçimi bozulmadan operasyon yapılmasıdır. Yüz hatlarında yapılacak değişiklik orantılı olmaz yahut bilinçsiz insanlar tarafından yapılırsa ileride sorun yaşayabilirsiniz. Uzman seçiminde ve klinik seçiminde bu noktalara dikkat ettiğiniz sürece hiçbir yan etkisi olmadığı gibi faydası vardır. Ameliyat sonrasında bir süre yüzünüzde ödem oluşmasının dışında yaşayacağınız çok önemli bir sıkıntı söz konusu değildir.

Profesyonel ellere yüzünüzü emanet ettiğinizde oluşan sarkmaları, kırışıklıkları cildin yapısına göre çizecekleri profille düzenleyecek olan uzmanlar herhangi bir sıkıntı yaşamadan süreci atlatabilmeniz için gerekli olanı yapacaklardı. Bir süre güneşten uzak kalmanız gerektiğinden sonbahar ve kış aylarında operasyon yaptırmak da avantajlı bir seçim olacaktır. Hayatı ertelemeyin, ufak problemlerle kendinizi yaşamın dışına itmeyin. Bir uzmanla görüşün yüzünüz için neler yapılabilir öğrenin. Uzmanın daha önce işlem yaptığı hastalarla da görüşerek kararsızlığınızı yenebilir güvenli bir şekilde operasyon kararını onaylayabilirsiniz. Hayatın tekrarı yok güzel yaşamak güzel hissetmeye bağlıdır.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*