Yüz Gerdirme Ücretleri

yüz germe ameliyatı, yüz gerdirme operasyonları, yüz gerdirme

Yüz gerdirme ücretleri yapılacak olan operasyonun çeşitlerine göre ve sayısına göre değişiklikler göstermektedir. Her türlü yüz germe ameliyatında boyun, gözaltları ve benzer bölgeler de ayrı olarak eklenmektedir. Sade olarak yapılacak olan yüz germe ameliyatlarında sadece elmacık kemiğinin üzeri ve gıdı kısmı toplanır. Eğer ameliyat sadece bu yönde olacak ve ekstra başka bir işlem uygulanmadığında çıkacak olan fiyat çok daha uygun olacaktır. Lakin bunun dışında boyun sarkması, alın sarkması ve gözaltı sarkmaları da işin içine girdiğinde bize gelecek olan fiyat çok daha yüksek olacaktır.

İşlem farklılığına göre fiyat;

yüz germe ameliyatı, yüz gerdirme operasyonları, yüz gerdirmeYüz gerdirme ücretleri yapılacak olan operasyonlarında dış etkenler, genel olarak ilaç ve doktor etki edebiliyor. Eğer ki kadın veya erkek hastanın işinin ehli ve bu konuda iyi bir izlenim bırakmış doktora gitmek istediğinde ödeyeceği ücretin tutarı da buna etken olacaktır. Doktorlar sadece emek ile değil, aynı zamanda kaliteli ilaçlar kullanarak ve en iyi derecede steril bir ortamda, her türlü hastasının sağlığını düşünerek hareket etmesi çok önemlidir.

Merdiven altı tabir ettiğimiz ortamlarda daha ucuz olması mümkündür, lakin alacağınız hizmet sizin için ne kadar faydalı olacaktır, cildinizde ne derece yan etkisini bırakacaktır bunlar da son derece dikkat edilmesi gereken durumlardır. Eskiye nazaran yüz gerdirme operasyonlarının fiyatları şuan da daha düşük fiyatlara yapılmaktadır.

Erkek ve kadınlarda yüz gerdirme ücretleri;

Erkeklerde uygulanan yüz gerdirme operasyonları kadınlara nazaran fiyat olarak daha düşük tutarlar çıkmaktadır. Erkeklerin yüzlerinde oluşan gözaltı ve boyunda oluşan çizgiler veya gıdı sarkmaları fazla dikkate alınmıyor. Bu yüzden de erkekler sadece yüz gerdirme ameliyatı oldukları için fiyat olarak daha düşük tutarlar ödeyerek istedikleri görüntüye daha az para ödeyerek kavuşuyorlar.

Kadınların ise her daim erişmek istedikleri mükemmel görüntüye kavuşmak daha zor olmuştur. Çünkü istenilen görüntü için sadece tek bir işlem çoğu zaman yeterli olmayacaktır. Tek işlem yeterli olmadığı için yapılan işlemler de yapılacak olan seanslar da daha fazla olacağından dolayı erkeklere nazaran kadınların ödeyeceği tutar daha fazla olacaktır.

 

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*