Yüz Germe Estetiği Tekniği

yüz germe estetiği teknikleri, yüz germe operasyonu, yüz germe işlemi

Estetik merkezleri ya da diğer sağlık kuruluşları bünyesinde gerçekleştirilen estetik operasyonları, günümüzde genel olarak bayanların tercihleri arasında. Estetik işlemlerinde en çok tercih edilen bir uygulama ise yüz gerdirme işlemleridir. Peki, bahsettiğimiz yüz germe estetiği uygulaması hangi yöntemler ile birlikte gerçekleşebiliyor biliyor musunuz?yüz germe estetiği teknikleri, yüz germe operasyonu, yüz germe işlemi

Yüz gerdirme işlemleri nelerdir?

Günümüz farklı teknolojiler kullanılarak, farklı yöntemler ile bunlara ulaşabilmek oldukça kolaydır. Bu hizmetleri, sağlık kuruluşları ve özel estetik merkezleri tüketicilere sunarken, yine fiyatlarda da değişiklik bulabilmek mümkündür. Kısaca, yöntemler hakkında bilgiler vermek gerekirse, şunlardan bahsedebiliriz.

  • Dolgu malzemesi ile enjekte yöntemi
  • Yüz mezoterapisi
  • Ultherapy ameliyatsız işlemler
  • Thermage yöntemi
  • Gençleştirme işlemi Vshape
  • ClearLift lazer işlemi
  • Scarlet s franksiyonel radyofrekans
  • İp ile gerdirme yöntemleri

Genel olarak yüz germe estetiği uygulaması çeşitli yöntemler arasında bunlar yer alıyor. Peki, bu yöntemler nasıl uygulanıyor hakkında bazı detaylar nelerdir biliyor musunuz? Bu konuda sizlere yardımcı olabilmek için başlıklar altında kısaca bilgiler vereceğiz. Konu hakkında daha detaylı bilgi ve yapılması gerekenler hakkında bilgilere, uzman doktorlar dahilinde ya da estetik merkezleri bünyesinde ulaşabilmeniz mümkündür. Yine yöntemlerin farklı fiyat listelerine ve kullanılacak ilaçların hangileri olduğuna da doktorlar tarafından ulaşabilirsiniz.

Scarlet S Franksiyonel Radyofrekans

Yüz gerdirme işlemlerine ameliyatsız olarak ulaşmak istiyorsanız, bu yöntem tercih edilebilir yöntemler arasında yer alıyor. Mikro iğneler ile birlikte yüz germe işlemleri uygulanması mümkündür. Mikro iğnelerin kullanılması doğrultusunda çok büyük ağrı ve sızı mümkün olmuyor denilebilir. Cilt sorunları kısa seanslar ile birlikte ortadan kaldırılırken, mikro iğneler ile birlikte verilen ısı sayesinde, cilt hasarlarını oluşturan lifler uyarılmaktadır. Elbette ki işlem öncesi lokal anestezi uygulaması için 30 dakika beklemek gerekiyor. Daha sonrasında ise ortalama bir saatlik seanslar ile işlemler tamamlanıyor.

İple gerdirme işlemleri

Farklı bir yöntem olan iple gerdirme işlemleri, tüm vücut gibi yine yüz için de uygun olmaktadır. Genel olarak sarkmalarda olduğu gibi kırışıklık için de tercih edilebilir bir yöntem. Kan dolaşımını artırarak, kullanılan ip özelliği ile birlikte cilde toparlayıcı özellik sunulmaktadır. Cilde kendi kendine erimesi de elbette ki dikiş alma gibi sorunları da ortadan kaldırmaktadır.

İlk Yorum Yapan Ol

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


*